Aktuelnosti / Agrouniverzal na 83. međunarodnom poljoprivrednom sajmu

Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu iz godine u godinu potvrđuje reputaciju jednog od najvažnijih poslovnih događaja u oblasti agrara Zapadnog Balkana. Broj izlagača i posetilaca, promocija proizvoda i usluga iz 60 zemalja sveta, kao i ostvareni poslovni rezultati, doprinose da se Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu nalazi među deset najznačajnijih sajmova poljoprivrede u Evropi. Ove godine izlagaće preko 200 izlagača. Sajam je otvoren od 14. do 20. maja.

Kompanija Agrouniverzal d.o.o. predstaviće svoj prodajni program i na ovogodišnjem sajmu. Naš prodajni program biće izložen na štandu 81, ispred hale 3 Novosadskog sajma. Bićemo prisutni sve dane trajanja sajma, od 9-19 časova.

Posetite nas!

agrouniverzal